در این سایت مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع، بلامانع است.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters Furnish
islamophobia yourislamicfuture احدادیث اسلامی
احکام اسلامی احمدی نژاد اسرائیل
اسلام اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی
امام حسین ع امام دوازدهم امام علی ع
امام مهدی ع انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری
اوانجلیست ها اوانجلیستها اهل سنت
ایران ایرانیان آخرالزمان
آخرالزمان، آرماگدون آمار
آمریکا بازگشت مسیح برنامه راز
برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون بن لادن
بنیادهای صهیونیست مسیحی پایان تاریخ پایان جهان
پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس ترامپ
تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ تقدیر گرایان
توقیت تیموتی فرنیش جان هاگی
جک اسمیت جوئل روزنبرگ جوئل ریچاردسون
جیمز استون جیمز پارکر حزب الله
حوادث یمن خاورمیانه خسوف
دابق داعش داعش ایران اسرائیل
داعش، عراق دوران محنت دیوید جرمایا
دیوید ریگان دیوید کوک رابرت اسپنسر
رالف استایس رشد جمعیت روحانی
روز مهدی رون کانترل زمینه سازان
سربریدن سلاح اتمی سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیست صهیونیسم مسیحی ضدمسیح
ضدمسیح اسلامی ظهور مسیح ع عباس امانت
عدنان اکتار علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع
غرب غرقد فلسطین
فیلم تبلیغاتی قرآن کتاب مقدس
کریس میشل کسوف گردن زدن
گلن بک گیلی لیندز مارک داویدسون
مارک هیچکاک محمدعلی امیرمعزی مستشرقین
مسلمانان مسیحیت معرفی اشخاص
معرفی سایت معرفی کتاب ملک عبدالله
موسسه پیو مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی
مهدی خوانده ها مهدی ستیزی غرب مهدی ع
مهدی گرایی مهدی منجی ربوده شده میرباقری
میشل باکمن نیمه شعبان ولید شعیبات
وهابیت هالیوود همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
 • پاندمی کرونا؛ آخرالزمان و پیش گویی های کتاب مقدس

 • همه چیز در کتاب مقدس وجود دارد! حتی فراگیری جهانی کرونا!

  کافی ست در صفحات کمی به دنبال کلید واژه های آخرالزمان و کرونا بگردید! مواجهه باانبوهی از نوشته جات و گفتگوهایی که بر اساس کتاب مقدس همه گیری بیماری کرونا را از علائم پایان دنیا و بازگشت حضرت مسیح دانسته اند، شما را شگفت زده خواهد کرد!

 • معرفی مراکز فعال صهیونیست مسیحی: بنیاد جوشوآ

 • بنیاد جوشوآ موسسه ای که تمنای قلبی موسسان آن، گسیل مسیحیان برای مبارک گردادندن اسرائیل و همسایگان آن تحت نام مسیح است. « و خداوند به ابرام گفت: «از ولایت خود، و از مولد خویش و از خانه پدرخود بسوی زمینی که به تو نشان دهم بیرون شو و از تو امتی عظیم پیدا کنم و تو را برکت دهم، ونام تو را بزرگ سازم، و تو برکت خواهی یافت.» (پیدایش 12: 1-3) این  بنیاد در سال 2006 توسط جوئل روزنبرگ و همسرش لین تاسیس شد

  این عبارات توصیف خودنگاشت سایت رسمی این بنیاد است.

 • معرفی کتاب: ملاقات با امام غائب نزد شیعه دوازده امامی

 • در این نوشته می خواهیم یکی از کتب مهمی که در سال 2019 توسط انتشارات بریل با موضوع مهدویت (غیبت امام عصر ع و شیوه ارتباط با ایشان در نگاه شیعیان) را معرفی کنیم. نویسنده این کتاب، امید قائم مقامی است.

   

   

 • لزوم شرکت شیعیان در جنگ های آخرالزمانی در راستای رسیدن به پایان دنیا

 • تیموتی فرنیش اخیرا در 7 مهر مقاله ای با عنوان "آخرالزمان به خط!!؛ آیا شیعیان باید به گونه ای بجنگند که گویی پایان دنیاست؟" در سایت شخصی خود منتشر کرده است. فرنیش یکی از شرق شناسان آمریکایی است که اگرچه دارای مدرک دکتری تاریخ اسلام است اما حوزه فعالیت او بیشتر رسانه ای می باشد. لازم به ذکر است او مدتی به عنوان مشاور غیر نظامی (احتمالا بازجو) در ارتش ایالات متحده آمریکا خدمت کرده است. وی پیش تر سه کتاب در رابطه با تشیع نوشته است. ده سال اسارت در اردوگاه مهدی، جنگ های مقدس و عنوان فرقه ها،دروغ ها و خلافت؛ ده سال رصد کردن اسلام سه عنوان کتاب های فرنیش است.

   

   

 • معرفی کتاب: «قمار ایرانی» و «توطئه کرملین»

 • درآمد: جوئل روزنبرگ (Joel C Rosenberg) نویسنده معروفی است که در سال های اخیر یکی از چهره های شاخص سیاسی-رسانه ای دولت آمریکا شمرده می شود. بیشترین تمرکز وی معطوف به مسائل روز جهان اسلام به ویژه رویدادهای درونی و پیرامونی جبهه مقاومت می باشد. وی از نویسندگان نشریات معروفی هم­چون واشنگتن تایمز، فاکس نیوز و دیلی کالر است که مصاحبه­ های بسیاری نیز با شبکه­ های مشهور آمریکایی در موضوعات اسلامی داشته است.  در ماه مارس سال 2019 رمان جدیدی از وی با نام «قمار ایرانی» (Persian Gambleمنتشر شد که مانند بسیاری از آثار پیشین او در زمره پرفروش ترین کتاب های آمریکا قرار گرفت. او پیش­تر نیز کتاب­ هایی علیه ایران و آموزه ­های شیعه با توجه ویژه به اندیشه مهدویت نگاشته است.

   

   

   

 • رابطه خسوف و کسوف سال 2027 با منجی گرایی اسلامی از نگاه فرنیش!

 • آنچه در ادامه می خوانید متن ترجمه شده از مصاحبه کیپ آلن در برنامه رادیویی "خلاصه اخبار دنیا از کلیسای لوتران" با دکتر تیموتی فرنیش، محقق تاریخ اسلام و اخرالزمان اسلامی می باشد.
  همانطور که در برخی احادیث اسلامی اشاره شده است، وقوع دو خورشیدگرفتگی و ماه گرفتگی در یک ماه رمضان یکی از نشانه های غیر حتمی ظهور حضرت مهدی (عج)، اتفاقی که از نظر نجومی بنظر غیرممکن می رسد. ولی در تحقیقی اخیرا دانسته شده است که مشابه این اتفاق (یک خورشید گرفتکی کلی و یک ماه گرفتگی جزئی) در سال 2027 اتفاق می افتد و همین موضوع دستمایه این گفتگوی رادیویی شده است.

 • اوانجلیستها و داعش، احساسی مشترک در مورد پایان جهان!

 • در روزهایی که داعش بسیاری از مناطق تحت تصرف خود در سوریه و عراق را از دست رفته می بیند و به نظر می رسد در این منطقه جغرافیایی به پایان راه رسیده باشد، دولت جمهوری خواه آمریکا –که حمایت شدید اوانجلیستهای افراطی را به همراه دارد- دوباره با اهداف سیاسی و مذهبی متعدد چشم طمع به حضور در این منطقه پیدا کرده و در این راه حمایت از گروه های تروریستی در سوریه و نیز فشار شدید بر دولت سوریه و نیز عراق را در دستور کار قرار داده است. مقاله زیر –که البته بیش از یکسال پیش منتشر شده- به واقعیتهایی از تشابه نگاه آخرالزمانی داعش و اوانجلیستهای آمریکایی می پردازد که شاید در ابتدای امر چندان به چشم نیاید ولی ممکن است با همسو شدن برخی از این اهداف و البته جنگ افروزی های اخیر آمریکا، آینده ای خونین و تاریک را در این منطقه رقم بزند. جالب آنست که نویسنده مقاله یک روزنامه نگار یهودی است!

 • معرفی کتاب: امواج خروشان خشونت با ظهور منجی اسلامی، جهان را فرا خواهد گرفت

 • «در چهار گوشه ی دنیا به ندرت می‌توان بحرانی را یافت که ارتباطی به مسلمانان نداشته باشد. افغانستان، پاکستان، هند، چچن، بوسنی، کشمیر، تونس، مراکش، لیبی، مصر، عربستان سعودی، یمن، سوریه، لبنان، نیجریه، سودان و سومالی همگی به نوعی درگیر بحران اسلامی هستند. اکنون دنیا در آستانه جنگ بزرگ جهانی دیگری قرار دارد؛ «جنگ با تروریسم» و غالبا در کشورهای اسلامی. چرا؟ چون اسلام به پیروانش وعده تسلط بر دنیا در آخرالزمان را داده است. در نگاه مسلمانان رهبر این حرکت جهانی «مهدی» است.» اینها تنها عباراتی از کتاب «مهدی، منجی ربوده شده» می باشد.

 • معرفی کتاب: مردم می پرسند... آیا این پایان کار است؟

 • «هیچگاه سابقه نداشته که تیتر رسانه ها اینچنین نامطلوب باشد، فرهنگها اینگونه فرو ریخته و فساد اخلاقی در سراسر جهان بگسترد. چه اتفاقی بر روی زمین در حال وقوع است؟ بعد از هریک از این اتفاقات ناگوار، بسیاری این سوال را بر زبان می آورند: آیا وضع جهان همین گونه باقی خواهد ماند؟ و جایگاه خدا در همه این اتفاقات کجاست؟»  اینها همه بخشی از توصیف کتاب «آیا این پایان کار است؟» نوشته دکتر دیوید جرمایاست. کتابی که با وجود گذشت تنها دو ماه از انتشار، به فروش خیره کننده ای دست یافته است...

 • ماجرای انتخاب ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا و رسیدن آخرالزمان!

 • انتخاب دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور در انتخابات اخیر آمریکا، خبری غیرمنتظره و تاحدی شوک آور برای سیاستمداران، رسانه ها، بازارهای اقتصادی و ... بود. فارغ از تمامی اظهارنظرهای صورت گرفته توسط افراد و رسانه ها در مورد چرایی و پیامدهای این انتخاب، نگاه جدیدی نیز در این باره در برخی محافل و بنگاه های رسانه ای عنوان و تبلیغ می شود و آن هم جایگاه این انتخاب و تاثیر آن در فرارسیدن پایان دنیاست. آیا با آمدن ترامپ، قطار آخرالزمانی به ایستگاه پایانی خود می رسد؟