در این سایت مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع، بلامانع است.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters Furnish
islamophobia yourislamicfuture احدادیث اسلامی
احکام اسلامی احمدی نژاد اسرائیل
اسلام اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی
امام حسین ع امام دوازدهم امام علی ع
امام مهدی ع انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری
اوانجلیست ها اوانجلیستها اهل سنت
ایران ایرانیان آخرالزمان
آخرالزمان، آرماگدون آمار
آمریکا بازگشت مسیح برنامه راز
برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون بن لادن
بنیادهای صهیونیست مسیحی پایان تاریخ پایان جهان
پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس ترامپ
تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ تقدیر گرایان
توقیت تیموتی فرنیش جان هاگی
جک اسمیت جوئل روزنبرگ جوئل ریچاردسون
جیمز استون جیمز پارکر حزب الله
حوادث یمن خاورمیانه خسوف
دابق داعش داعش ایران اسرائیل
داعش، عراق دوران محنت دیوید جرمایا
دیوید ریگان دیوید کوک رابرت اسپنسر
رالف استایس رشد جمعیت روحانی
روز مهدی رون کانترل زمینه سازان
سربریدن سلاح اتمی سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیست صهیونیسم مسیحی ضدمسیح
ضدمسیح اسلامی ظهور مسیح ع عباس امانت
عدنان اکتار علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع
غرب غرقد فلسطین
فیلم تبلیغاتی قرآن کتاب مقدس
کریس میشل کسوف گردن زدن
گلن بک گیلی لیندز مارک داویدسون
مارک هیچکاک محمدعلی امیرمعزی مستشرقین
مسلمانان مسیحیت معرفی اشخاص
معرفی سایت معرفی کتاب ملک عبدالله
موسسه پیو مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی
مهدی خوانده ها مهدی ستیزی غرب مهدی ع
مهدی گرایی مهدی منجی ربوده شده میرباقری
میشل باکمن نیمه شعبان ولید شعیبات
وهابیت هالیوود همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
خانه » موضوعات
dehghani1 1393/02/07

آخرالزمان؛ روزی که اعراب بدوی و پابرهنه ساختمانهای بلند می سازند...

احدادیث اسلامی جوئل ریچاردسون علائم آخرالزمان

توجه نویسندگان و محققان غربی به احادیث اسلامی سابقه ای دیرینه دارد. این توجه اخیرا به ویژه در مورد احادیثی که در مورد نشانه های آخرالزمان در منابع حدیثی اسلامی ذکر شده، تشدید یافته و حتی موارد تطبیق و محقق شدن پیشگوییها پررنگ شده و انعکاس یافته است. یکی از این احادیث حدیثی است که در صحیح مسلم از پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله ذکر شده و در سایت جوئل ریچاردسون –نویسنده کتاب ضدمسیح اسلامی- منعکس شده است.

ادامه مطلب (6230) 0
0.0 (0)
admin2 1392/01/15

مصاحبه با جوئل روزنبرگ نویسنده کتاب امام دوازدهم...

داعش شعله های جنگ فیلم تبلیغاتی

جوئل روزنبرگ نویسنده ی رمان "امام دوازدهم" است. پرفروشترین نویسنده ی کتابهای جنایی سیاسی نیویورک تایمز یک نظریه پرداز رسانه نیز هست، که قبل تر با شخصیت هایی چون راش لیمباف (Rush Limbaugh) و نخست وزیر اسراییلی بنیامین نتانیاهو (Benjamin Netanyahu) کار کرده است. روزنبرگ اخیرا حاضر شده است تا به 10 سوال درمورد رمانش و دیگر موضوعات جالب توجه پاسخ دهد.

ادامه مطلب (6138) 0
0.0 (0)
dehghani1 1393/11/18

جک اسمیت: پازل شیعیان برای ظهور مهدی در حال تکمیل شدن است!...

امام مهدی ع جک اسمیت حوادث یمن
ملک عبدالله

"وقتی یک فرد اتفاقات کنونی جهان را از نقطه نظر شیعه بنگرد، کاملا متحیر می شود. یمن به دست حوثیان افتاده، ملک عبدالله در عربستان مرده و جهان بیش از گذشته در برابر اسرائیل ایستاده است. همه اینها پیش از این در مستند مربوط به مهدی آمده بود." اینها قسمتی از جملات جک اسمیت در توصیف وقایع این روزها در خاورمیانه است. او معتقد است وقایع کنونی مطابق انتظار، خواست و برنامه ریزی شیعه و حکومت ایران پیش می رود و باید منتظر وقایع جدیدی نیز بود...

ادامه مطلب (6110) 0
0.0 (0)
dehghani1 1392/12/13

نگاه آخرالزمانی به حوادث خاورمیانه، ریشه تصمیمات سیاستمداران آمریکا...

آخرالزمان جوئل روزنبرگ خاورمیانه
سوریه

آیا می دانید بسیاری از کشیشان، نویسندگان مذهبی و سیاستمداران آمریکایی با مشی اوانجلیستی خود، حوادث کنونی در جهان و به ویژه خاورمیانه را ظهور پیشگوییهای کتاب مقدس در مورد آخرالزمان می دانند؟

آیا به کتابهای بیشماری که در سالیان اخیر در مورد تطبیق این نشانه ها با عبارات مبهم کتاب مقدس پرداخته اند، توجه نموده اید؟

ادامه مطلب (5697) 0
0.0 (0)
dehghani1 1393/07/19

تلاش داعش برای تطهیر خود نزد مسلمانان...

امام علی ع داعش علائم آخرالزمان

گروه تکفیری داعش همزمان با پیشرویهای نظامی خود در سوریه و عراق، در عرصه رسانه ای نیز همچنان فعال است و در عرصه های مختلف رسانه ای به ویژه در فضای وب درصدد است اولا حقانیت خویش را به اثبات برساند و ثانیا پاسخگوی اشکالات و ایرادات متعدد علمای مسلمان علیه اعمال افراطی خود باشد. در همین راستا و در پی چرخش نظرات علمای سلفی عربستان و موضع گیری ایشان علیه داعش، تولیدات چندی را از این گروه برای نقد شدید و پاسخگویی به علمای وهابی شاهد بودیم.

در ادامه به نمونه ای دیگر از این تولیدات می پردازیم که در صدد جوابگویی به شبهاتی است که با استناد به احادیث آخرالزمانی داعش را تخطئه می نمودند. آنچه باعث شده این نمونه در این سایت مطرح شده و مورد تحلیل قرار گیرد، زبان اصلی این فیلم بوده است یعنی زبان انگلیسی!

ادامه مطلب (5546) 0
0.0 (0)
dehghani1 1393/07/05

"شعله های جنگ"، نمایش چهره ای موجه از داعش به مخاطبان غربی...

داعش شعله های جنگ فیلم تبلیغاتی

همانگونه که در نوشته های قبلی اشاره گردید، داعش پس از تسلط بر بخشهای گسترده ای از عراق و سوریه و اعلام خلافت در آن، از عناصر رسانه ای قوی و تاثیر گذار همچون فضای مجازی و نیز سرودها، مجلات و کلیپهای قوی سعی در ایجاد مقبولیت و توجیه خود در میان دیگر مسلمانان به ویژه مسلمانان کشورهای غربی داشته است. جالب آن است - مانند آنچه در مجلات "Dagiq" دیده شد- زبان بسیاری از این تولیدات انگلیسی بوده و از کیفیت و پخش بسیار گسترده ای برخوردارند. از آنجا که این تولیدات غالبا مخاطب غربی را هدف گرفته و از طرفی تصویری کاملا آخرالزمانی را نمایش می دهند، بررسی این موارد جهت شناخت راهکارهای تبلیغی داعش و نیز نحوه بهره برداری منفی غرب از این تولیدات رسانه ای ضروری به نظر می رسد.

ادامه مطلب (5475) 0
0.0 (0)
dehghani1 1393/11/04

نگاه رسانه های غرب به مرگ عبدالله و ارتباط آن با ظهور امام مهدی ع نزد شیعیان...

امام مهدی ع پیشگوییها ملک عبدالله

ملک عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه 90 ساله سعودی در 23 ژانویه 2015 (دوم بهمن 93) درگذشت. فارغ از اوضاع کنونی و مبهم در خاورمیانه (همچون اوضاع سوریه، عراق، یمن و ...) و نیز اختلافات و کشمکشهای درون حاکمیتی عربستان، مرگ عبدالله پرونده دیگری را نیز در میان رسانه های غربی باز نموده است: آیا مرگ عبدالله مقدمه ای برای ظهور مهدی است؟

ادامه مطلب (5447) 0
0.0 (0)
dehghani1 1393/11/11

آیا حزب الله در راستای نگاه آخرالزمانی شیعه حرکت می کند؟...

امام مهدی ع ایران حزب الله
سید حسن نصرالله

پاسخ سریع و کوبنده حزب الله به تجاوزات رژیم صهیونیستی در چند روز اخیر، بار دیگر نام حزب الله و توان موثر این گروه شیعی-لبنانی را بر زبانها جاری نمود. گرچه بسیاری تحلیل گران در روزهای اخیر با نگاه نظامی و سیاسی به ماهیت حزب الله و فعالیتهای آن در لبنان و سوریه نگریسته اند، برخی نیز در جریانات مختلف سالیان اخیر –همچون پیروزیهای سال 2006 و یا حضور لبنان در سوریه و مبارزه با گروههای تکفیری- به ماهیت آخرالزمانی این گروه پرداخته اند.

ادامه مطلب (5208) 0
5.0 (1)
dehghani1 1393/12/13

به خط شدن آخرالزمان: نتانیاهو، بمب اتمی و برنامه هسته ای ایران!...

اسرائیل امام مهدی ع ایران
تیموتی فرنیش

به بهانه سخنرانی بنیامین نتانیاهو در کنگره آمریکا با هدف بازنمایی تهدیدات هسته ای ایران، تیموتی فرنیش در مقاله ای به اشتباهات اسرائیلیها در مورد ارتباط برنامه هسته ای ایران با عقاید آخرالزمانی شیعه می پردازد. از آنجا که فرنیش آمریکایی متعصبی بوده و بارها دشمنی با ایران و تخطئه و تمسخر باور به مهدویت در میان شیعیان را در گفتارها و نوشتارهای خویش به اثبات رسانده، این نوشتار قابل تامل و توجه است. خلاصه ای از این مقاله تقدیم خوانندگان گرامی می شود:

ادامه مطلب (5162) 0
0.0 (0)
dehghani1 1393/04/08

چرا توجه غرب به جمعیت مسلمانان و نسبت شیعیان به اهل سنت معطوف شده است؟...

اهل سنت رشد جمعیت شیعه
مسلمانان

با رشد اسلام گرایی در سالهای اخیر جهان غرب به این موضوع حساسیت نشان داده و به هر طریق ممکن سعی نموده این رشد را متوقف بنماید و یا به سمت و سویی راهبری کند که خطری برای اهداف غرب ایجاد نشود. اگرچه شاید طرح این مباحث در ابتدای امر غیر مهم، شعاری و غیر واقعی جلوه نماید ولی واقعیتهای آماری به این مطلب صحه می گذارد و آمارگیریهای متعدد مراکز آمارگیری غربی در این موضوع حساسیت و اهمیت آن را نمودار می سازد.

ادامه مطلب (4969) 0
0.0 (0)