در این سایت و یا وبلاگ مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. ??? ?????? ? ?????? ?? ?????? ?? ???????? westandmahdism@chmail.ir ?????? ?????? ??????.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters islamophobia
yourislamicfuture احدادیث اسلامی احکام اسلامی
احمدی نژاد اسرائیل اسلام
اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی امام حسین ع
امام دوازدهم امام علی ع امام مهدی ع
انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری اوانجلیستها
اهل سنت ایران ایرانیان
آخرالزمان آخرالزمان، آرماگدون
آمار آمریکا بازگشت مسیح
برنامه راز برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون
بن لادن پایان تاریخ پایان جهان
پروتستان پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس
ترامپ تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ
تقدیر گرایان توقیت تیموتی فرنیش
جان هاگی جک اسمیت جوئل روزنبرگ
جوئل ریچاردسون جیمز استون جیمز پارکر
حزب الله حوادث یمن خاورمیانه
خسوف دابق داعش
داعش ایران اسرائیل داعش، عراق دوران محنت
دیوید جرمایا دیوید ریگان دیوید کوک
رابرت اسپنسر رالف استایس رشد جمعیت
روحانی روز مهدی رون کانترل
زمینه سازان سربریدن سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیسم مسیحی ضدمسیح ضدمسیح اسلامی
ظهور مسیح ع عباس امانت عدنان اکتار
علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع غرب
غرقد فیلم تبلیغاتی قرآن
کتاب مقدس کریس میشل کسوف
گردن زدن گلن بک گیلی لیندز
مارک داویدسون مارک هیچکاک مارکو روبیو
محمدعلی امیرمعزی مستشرقین مسلمانان
مسیحیت معرفی اشخاص معرفی سایت
معرفی کتاب ملک عبدالله موسسه پیو
مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی مهدی خوانده ها
مهدی ستیزی غرب مهدی ع مهدی گرایی
مهدی منجی ربوده شده میشل باکمن نیمه شعبان
ولید شعیبات وهابیت همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
صفحه اصلی »موضوعات»مقاله ها
dehghani1 1393/02/27
2835 0
0.0 (0)

هواپیمای ناپدید شده مالزی، ابزار ایران برای ضربه به اسرائیل!

اگرچه از ناپدیدشدن هواپیمای مالزیایی با 239 مسافر بیش از دو ماه گذشته و تب جهانی آن فروکش کرده است، ولی هنوز برخی افراد و رسانه ها فرضیه هایی را در مورد نحوه مفقود شدن آن مطرح می کنند که جالب توجه است. یکی از فرضیه های مطرح شده در شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، ربایش این هواپیما توسط ایران و یا گروههای دیگر اسلامی برای حمله به اسرائیل است. نظریه پرداز این فرضیه عجیب کسی نیست جز جوئل روزنبرگ نویسنده کتاب امام دوازدهم (The Twelfth Imam).

...

جوئل روزنبرگ[1] رمان نویس و تحلیلگر این روزهای مسائل خاورمیانه که به کرّات در رسانه های آمریکا حضور پیدا می کند، سابقه مشاوره نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را نیز با خود دارد. رمان معروف او با نام امام دوازدهم به لطف شرایط جهانی و اوضاع منطقه، فروش بسیار بالایی در آمریکا پیدا کرد و نام او را در بین پرفروشترین نویسندگان از نظر نیویورک تایمز قرار داد. او پس از این کتاب دو رمان دیگر نیز با نامهای ابتکار تهران (Tehran Initiative) و نیز شمارش معکوس دمشق (Damascus Countdown) نوشته است. (گزارش کتاب اخیر را می توانید در اینجا و اینجا بخوانید)

او مطابق گزارشی که از برنامه تحلیلی ویژه فاکس نیوز در مورد ناپدید شدن هواپیمای مالزیایی می دهد،[2] به خبری اشاره می کند که طی آن "نهادهای امنیتی اسرائیل سریعا لیستی محرمانه از اقدامات امنیتی لازم برای مقابله با حملات ناشی از ناپدیدشدن هواپیمای مالزی تهیه کرده اند چراکه بیم آن می رود که این هواپیما به عنوان سلاحی مهیب علیه اسرائیل به کار برده شود." وی در جواب مجری برنامه در مورد تحلیل وی از این خبر می گوید:

"من یک رمان نویس هستم و این جریان عجیب جهانی لحظه به لحظه اش دارای رمز و راز است... امروزه اسرائیلی ها تهدیدهای ویژه ای دارند، جریانات سوریه و البته اختلافات روسیه با غرب و موارد دیگر. و این موقعیت اسرائیل را به عنوان هدف حملات احتمالی بالا برده است."

وی در جواب مجری در اینکه تهدیداتی که مقامات ارشد امنیتی اسرائیل را به واکنش واداشته چه مواردی هستند، می گوید:

"من به این سوال نمی توانم جواب دهم ولی چیزی که آنها می دانند احتمالا در مورد القاعده، ایران، حزب الله، جهاد اسلامی و هر گروه دیگری است که می خواهد به اسرائیل ضربه بزند. بنابراین باید آنها همه احتمالات را در نظر بگیرند."

و در آخر روزنبرگ داستان سرایی خود را چنین تکمیل می کند:

"ایران اخیرا ویدیویی در مورد حمله به اسرائیل را تولید نموده است.[3] ما می دانیم که دو ایرانی با استفاده از گذرنامه سرقتی در پرواز مالزی حضور داشته اند.[4] شواهد نیز نشان می دهد حرکت هواپیما به یکباره به جای چین به سمت مقصد دیگری که می تواند هند، افغانستان، پاکستان و یا حتی ایران باشد، تغییر یافته است. بدترین سناریو در مورد هواپیما این است که تروریستهای اسلامی رادیکال آنرا ربوده و یا خلبانان مسلمان در این کار شریک باشند و همانند حملات 11 سپتامبر 2001 از آن به عنوان یک سلاح کشتار جمعی {علیه اسرائیل} استفاده شود. خدا نکند چنین کاری صورت گیرد!"

چند نکته:

  1. روزنبرگ که تا چند سال قبل رمان نویسی معمولی بود، به یکباره با نوشتن رمانی جنایی در موضوع ایران، امام مهدی ع و حوادث خاورمیانه، خود را در آمریکا معروف نمود و پس از آنها به عنوان کارشناس مسائل خاورمیانه و نیز مفسر کتاب مقدس در رسانه های آمریکا حضوری پررنگ دارد.
  2. شاید سوالی که در این زمینه مطرح باشد این است که این موضوع آیا ارتباطی با مسائل آخرالزمان و مهدویت دارد یا خیر. پاسخ این سوال را باید در نوشته های افرادی همچون روزنبرگ یافت. وی در نوشته ها و مصاحبه های متعدد خود[5] ادعا می کند مهدی خواهی و انتظار امام مهدی ع در ایران باعث شده حکومت ایران در پی آن باشد روند ظهور امام دوازدهم را تسریع بخشد و این کار را با ایجاد آشوب و هرج و مرج (Chaos) در جهان و ایجاد جنگ با اسرائیل صورت دهد. کسانی که با سخنان پیشین روزنبرگ آشنا هستند به راحتی از این دست مطالب بارها و بارها شنیده اند!
 

[1] -Joel Rosenberg – Site: http://www.joelrosenberg.com 

[3] - احتمالا منظور روزنبرگ انیمیشن "پیام راشل کوری" باشد. خبری از این انیمیشن را می توانید در آدرس زیر بخوانید:

http://iqna.ir/fa/News/1376812

[4] - دو نفر مهاجر غیر قانونی از ایران با پاسپورت جعلی (سرقتی) از مالزی راهی چین بودند تا احتمالا به اروپا بروند. مقامات پلیس مالزی تروریست بودن آنها را رد کردند . ر ک:

http://www.bbc.com/news/world-asia-26525281

[5] - به عنوان مثال به ویدئو و نوشته زیر مراجعه نمایید:

www.youtube.com/watch?v=nWBvPniR1j8

www.cbn.com/cbnnews/world/2010/october/the-mahdi-why-iran-is-seeking-global-destruction

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:1297!model&40 -LayoutId:40 LayoutNameالگوی متنی