در این سایت مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع، بلامانع است.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters Furnish
islamophobia yourislamicfuture احدادیث اسلامی
احکام اسلامی احمدی نژاد اسرائیل
اسلام اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی
امام حسین ع امام دوازدهم امام علی ع
امام مهدی ع انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری
اوانجلیست ها اوانجلیستها اهل سنت
ایران ایرانیان آخرالزمان
آخرالزمان، آرماگدون آمار
آمریکا بازگشت مسیح برنامه راز
برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون بن لادن
بنیادهای صهیونیست مسیحی پایان تاریخ پایان جهان
پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس ترامپ
تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ تقدیر گرایان
توقیت تیموتی فرنیش جان هاگی
جک اسمیت جوئل روزنبرگ جوئل ریچاردسون
جیمز استون جیمز پارکر حزب الله
حوادث یمن خاورمیانه خسوف
دابق داعش داعش ایران اسرائیل
داعش، عراق دوران محنت دیوید جرمایا
دیوید ریگان دیوید کوک رابرت اسپنسر
رالف استایس رشد جمعیت روحانی
روز مهدی رون کانترل زمینه سازان
سربریدن سلاح اتمی سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیست صهیونیسم مسیحی ضدمسیح
ضدمسیح اسلامی ظهور مسیح ع عباس امانت
عدنان اکتار علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع
غرب غرقد فلسطین
فیلم تبلیغاتی قرآن کتاب مقدس
کریس میشل کسوف گردن زدن
گلن بک گیلی لیندز مارک داویدسون
مارک هیچکاک محمدعلی امیرمعزی مستشرقین
مسلمانان مسیحیت معرفی اشخاص
معرفی سایت معرفی کتاب ملک عبدالله
موسسه پیو مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی
مهدی خوانده ها مهدی ستیزی غرب مهدی ع
مهدی گرایی مهدی منجی ربوده شده میرباقری
میشل باکمن نیمه شعبان ولید شعیبات
وهابیت هالیوود همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
صفحه اصلی »موضوعات»مقاله ها
dehghani1 1393/11/26
6420 0
5.0 (1)

مسیر ترسیمی همه مسلمانان به پایان جهان، سرانجامی واحد دارد؛ مراقب باشید!

دستگاه عظیم رسانه ای غرب با پوشش گسترده عقاید آخرالزمانی طالبان، النصره، داعش و دیگر گروههای تروریستی درصدد است این عقاید را باور تمامی مسلمانان و در نتیجه نگاه اسلام به پایان جهان قلمداد کند و به دیگر مردم جهان بباوراند. آینده ای تاریک، رعب آور و البته ترسناک برای غیرمسلمانان! نکته جالب آن است که دامنه این تبلیغات منفی به سمت و سوی کشوری متمایل شده که از نظر آنها این روزها بسیار قوی تر از گذشته در خاورمیانه حضور دارد... آن کشور ایران است!

...

 

سایت WND که سابقه اسلام ستیزی و انتشار گسترده افکار ضدمهدوی ریچاردسون و همفکران او را در کارنامه خود دارد[1]، در این رابطه می نویسد:

حمله جورج دبلیو بوش به عراق و حذف صدام حسین، تنها باعث تقویت ایران و ایجاد منطقه ای وسیع –از بغداد تا جنوب عراق- تحت نفوذ ایران شد ... داعش که دشمن طبیعی دولت شیعه ایران است، خلافتی بی رحم برای مسلمانان سنی (!) ایجاد نمود ولی این جریان هم باعث گسترش قدرت انعطاف ایران در منطقه گردید.

در ادامه این سایت به نقل از جوئل ریچاردسون خطر پنهان ایران –و ترکیه[2]- را نیز گوشزد می کند:

شکی در این مطلب نیست که در خاورمیانه بازی شطرنج پیچیده و چندلایه ای در جریان است اما غالب کارشناسان با این مطلب موافقند که ایران تهدیدی به مراتب بیشتر و بالاتر از داعش است. بله اکنون داعش با اعمال وحشیانه و ظالمانه اش مورد توجه رسانه ها قرار گرفته اما در درازمدت ایران بسیار خطرناک تر است... حتی احتمال دارد ترکیه از ایران خطرناکتر باشد... عملا داعش می تواند همچون فتیله ای آماده، جنگی را به پا کند که نتیجه اش توانمندسازی هرچه بیشتر ایران خواهد بود.[3]

تصویر کتاب داویدسون در زمینه نقش آخرالزمانی ایران و ترکیه

سایت Breitbart  -که در اسلام ستیزی ید طولایی داشته و هم راستا با رسانه هایی همچون فاکس نیوز حرکت می کند- در مقاله ای دیگر سعی می کند با توجه به باورهای آخرالزمانی شیعیان در ایران، آنرا خطری بالقوه برای تمامی جهان نشان دهد. رایموند ابراهیم در مقاله ای با عنوان "ایران هسته ای می تواند بسیار خطرناک تر از داعش باشد" چنین می نویسد:

در واقع حکومت دینی حاکم در ایران، بر این باور است که لازم است پیش از ظهور منجی اسلام –مهدی یا امام غائب- سناریوهای آخرالزمانی به وقوع بپیوندد (به عنوان مثال پیشگویی اسلامی می گوید مسلمانان می بایست همه یهودیان را پیش از آمدن او گردن بزنند(؟!))... به طور خلاصه ایران دارای یک جهان بینی است که به صورت قابل ملاحظه ای متفاوت از مسیر تصمیم گیران غربی است. برخلاف کشورهای غربی دارای سلاح اتمی که دموکراسی بر آنها حاکم است، یک رژیم نژادپرست اسلامی همچون ایران بسیار مستعد برای استفاده از سلاحهای ویرانگر هسته ای است. بنابراین با موقعیت خطرناکی روبرو هستیم و اقدام قاطع سازمان ملل متحد علیه ایران ضروری است چراکه یک هولوکاست هسته ای {از جانب رژیم ایران} می تواند جان میلیونها انسان –چه اسرائیلیهای بیگناه (!) و چه ایرانیان- را در یک شب تهدید نماید.[4]

همانگونه که ملاحظه گردید این رسانه ها سعی می کنند عاقبت نگاه آخرالزمانی اسلام را خطرناک برای کل بشریت نشان دهند و در این راستا تفاوتی بین نگاه تکفیری داعش، دیدگاه شیعی ایران و حتی تفکر سکولار ترکیه قائل نمی شوند. مناسب است در انتهای این نوشتار به کاریکاتوری در همین راستا –که در سایت تیموتی فرنیش نویسنده معروف مهدی ستیز آمده- اشاره گردد. فرنیش با درج کاریکاتور زیر در ذیل آن چنین می نویسد: "مقایسه دیدگاه آخرالزمانی داعش با نگاه تبلیغی ایران در مورد آخرالزمان"

آنچه از تصویر می توان برداشت کرد آن است که داعش مدعی است اکنون پایان تاریخ فرا رسیده است و حال آنکه ایران فرارسیدن آخرالزمان را نزدیک می داند ولی یک امر نزد هردو دیدگاه مشترک است: نتیجه مورد انتظار هر دو یکی است و سرانجام نگاه آخرالزمانی ایران نیز به همان سمت و سویی می رود که اکنون داعش در آن قرار گرفته است!

 

[1] - کتابهایی همچون "Islamic Antichrist" و یا "Mideast Beast" نوشته جوئل ریچاردسون و یا " The Politically Incorrect Guide to Islam and the Crusades" نوشته رابرت اسپنسر تنها چند نمونه از این کتابها هستند.

[2] - لازم به ذکر است که ریچاردسون و همفکران او همچون مارک داویدسون، ضدمسیح را حاصل ائتلاف ایران و ترکیه علیه اسرائیل می دانند! برای اطلاعات بیشتر ر ک:

http://www.amazon.com/Daniel-Revisited-Discovering-Mideast-Antichrist/dp/1490815139

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:1496!model&40 -LayoutId:40 LayoutNameالگوی متنی-40