در این سایت مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع، بلامانع است.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters Furnish
islamophobia yourislamicfuture احدادیث اسلامی
احکام اسلامی احمدی نژاد اسرائیل
اسلام اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی
امام حسین ع امام دوازدهم امام علی ع
امام مهدی ع انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری
اوانجلیست ها اوانجلیستها اهل سنت
ایران ایرانیان آخرالزمان
آخرالزمان، آرماگدون آمار
آمریکا بازگشت مسیح برنامه راز
برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون بن لادن
بنیادهای صهیونیست مسیحی پایان تاریخ پایان جهان
پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس ترامپ
تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ تقدیر گرایان
توقیت تیموتی فرنیش جان هاگی
جک اسمیت جوئل روزنبرگ جوئل ریچاردسون
جیمز استون جیمز پارکر حزب الله
حوادث یمن خاورمیانه خسوف
دابق داعش داعش ایران اسرائیل
داعش، عراق دوران محنت دیوید جرمایا
دیوید ریگان دیوید کوک رابرت اسپنسر
رالف استایس رشد جمعیت روحانی
روز مهدی رون کانترل زمینه سازان
سربریدن سلاح اتمی سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیست صهیونیسم مسیحی ضدمسیح
ضدمسیح اسلامی ظهور مسیح ع عباس امانت
عدنان اکتار علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع
غرب غرقد فلسطین
فیلم تبلیغاتی قرآن کتاب مقدس
کریس میشل کسوف گردن زدن
گلن بک گیلی لیندز مارک داویدسون
مارک هیچکاک محمدعلی امیرمعزی مستشرقین
مسلمانان مسیحیت معرفی اشخاص
معرفی سایت معرفی کتاب ملک عبدالله
موسسه پیو مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی
مهدی خوانده ها مهدی ستیزی غرب مهدی ع
مهدی گرایی مهدی منجی ربوده شده میرباقری
میشل باکمن نیمه شعبان ولید شعیبات
وهابیت هالیوود همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
صفحه اصلی »موضوعات»مقاله ها
dehghani1 1399/08/11
1149 1
0.0 (0)

صهیونیست های دشداشه پوش؛ بازتاب چهره صهیونیستی برخی کشورهای اسلامی

إِذَا جَاءَکَ الْمُنَافِقُونَ قَالُوا نَشْهَدُ إِنَّکَ لَرَسُولُ اللَّهِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ إِنَّکَ لَرَسُولُهُ وَاللَّهُ یَشْهَدُ إِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَکَاذِبُونَ. اتَّخَذُوا أَیْمَانَهُمْ جُنَّةً فَصَدُّوا عَنْ سَبِیلِ اللَّهِ إِنَّهُمْ سَاءَ مَا کَانُوا یَعْمَلُونَ 

چون منافقان نزد تو آیند گویند گواهى مى‏ دهیم که تو واقعا پیامبر خدایى و خدا [هم] مى‏ داند که تو واقعا پیامبر او هستى؛ و خدا گواهى مى‏ دهد که مردم دوچهره سخت دروغ­گویند. سوگندهاى خود را [چون] سپرى بر خود گرفته و [مردم را] از راه خدا بازداشته‏ اند؛ راستى که آنان چه بد مى کنند. (منافقون، 1-2)

...

اگرچه در عصر غیبت همواره مشکلات جهان اسلام به سمت پیچیده شدن رفته است، اما در اثر پیچیدگی همین مناسبات و شرایط گاه اتفاقات مبارکی نیز می افتد؛ آن هم تفکیک هرچه بیشتر حق از باطل است، یعنی سره از نا سره. تمایل شدید به ثروت اندوزی، قدرت طلبی و در یک کلمه علاقه بیش از حد به دنیا، مهم ترین عواملی هستند که هر انسانی را به مقابله و حتی مقاتله با حق می کشاند.

یکی از اتفاقاتی که در این روزگاران به ظاهر تلخ تاریخ شاهد هستیم، به حجله رفتن بزرگترین دشمن اسلام با دشداشه پوشان داعیه دار اسلام است. هر روز خبری تازه از عادی تر شدن روابط برخی کشورهای عربی با اسرائیلی ها و صهیونیست ها می شنویم. همین است که قرآن در آیات ابتدایی سوره بقره بی نیکی آنان را توصیف نموده است؛ میگویند ایمان آورده ایم در حالی که مومن نیستند، می خواهند که خداوند و مردم را فریب دهند در حالی که نمی فهمند جز خود را نمی فریبند، قلب هایشان بیمار است و خدا این بیماری را بیشتر می کند تا به عذابی دردناک گرفتار شوند، هنگامی که [توسط دلسوزی مانند رهبر ایران] به آنان گفته می شود فساد نکنید می گویند ما اصلاح کننده ایم در حالی که حقیقتا مفسدند و نمی دانند، [گاهی] در مواجهه با شما می گویند ایمان آورده ایم اما چون به خلوت شیاطین می روند ما با شماییم و آن دیگران را مسخره کرده ایم. اما نتیجه این است که "الله یستهزئ بهم و یمدهم فی طغیانهم یعمهون" خداوند آنان را استهزاء می کند و آن ها را در طغیانشان نگه می دارد تا سرگردان شوند. (آیات 8-15 بقره)

 

چندی پیش بود که خبر افتتاح اولین رستوران کوشر در دوبی به سر تیتر برخی سایت های خبری تبدیل شد. رستورانی که در برج خلیفه دبی غذای حلال یهودی سرو می کند. خبرنگار یورو نیوز به این رستوران می رود و در جمع سرآشپر و خاخام (ربی) امارات متحده عربی، لوی داچمن این ماجرا را روایت می کند.

علاوه بر شرایط لازم در مورد مواد اولیه، مهمترین ویژگی کوشر این رستوران روشن شدن اجاق پخت و پز آن توسط ربی است که آن را به بالاترین درجه کیفیت رستوران های کوش رسانده است. این عمل نیز به لطف اجاق هوشمند و کنترل از راه دور اتفاق می افتد. "ما فقط به ربی پیام می دهیم که لطفا اجاق را روشن کنید و او از طریق اپلیکیشن روی موبایل خود اجاق را روشن می کند." این را سرآشپز این رستوران فابین فایول می گوید.

 

اتفاق دیگری که در همین ژانر در روزهای اخیر افتاد فرود نخستین پرواز توریستی اسرائیلی در فرودگاه دبی بود. کادر استقبال با کراوات های حامل استیکر پرچم این رژیم و توریست های اسرائیلی که با نمایش پاسپورتهای عبری خود به دوربین ها لبخند می زنند. البته این پرواز مهمنان ویژه ای نیز داشت؛ جرد کوشنر مشاور ارشد رییس جمهور آمریکا، برایان هوک مدیر برنامه‌ریزی سیاسی و مشاور سیاست‌گذاری وزیر امور خارجه ایالات متحده و رئیس کار گروه ویژه اقدام علیه ایران، رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی، میر بن شبات رییس شورای امنیت ملی اسرائیل. همانطوری که می بینید یک لشکر کشی تمام عیار صورت گرفته است. ناگفته پیداست که چشم انداز اهداف این توافق بسیار فراتر از صرف سرو وعده ای کوشر یا برگزاری تورهای توریستی بوده است.

  

اهداف بالاتر سلسله نمایش های این سناریو، در روزهای اخیر همزمان با جابجایی دولت ایالات متحده روشن تر نیز شده است. توماس فریدمن ستون نویس نیویورک تایمز به نقل از بایدن مطلب مهمی را در مقاله دوم دسامبرش نقل کرده است: "مذارکات آتی ایران و آمریکا علاوه بر امضا کنندگان برجام همسایگان ایران به ویژه عربستان و امارات را نیز در بر میگیرد."  وقتی به ریشه تلاش های آمریکا و اسرائیل در محدود سازی فعالیت های هسته ای ایران رجوع می کنیم به همان دروغ جاودانه اژدهای دو سر آمریکا-اسرائیل میرسیم؛ ایران برای زمینه سازی بازگشت منجی موعود در صدد دستیابی به سلاح هسته ای است. از این منظر ترور دانشمندان هسته ای کشور را نیز می توان در همین چارچوب نگریست. با توجه به اقتدار جهانی ایران بدون سلاح اتمی، بی تردید این کشور هیچ گاه به سمت ساخت سلاح اتمی نخواهد رفت، اما آنچه مسلم است، خون مطهر فخری زاده و شاگردان و سایر دانشمندان این سرزمین ارمغان بازگشت منجی بشریت خواهد بود.

 

ترجمه و تحلیل: محمد کزازی

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:14694!model&40 -LayoutId:40 LayoutNameالگوی متنی-40