در این سایت مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع، بلامانع است.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters Furnish
islamophobia yourislamicfuture احدادیث اسلامی
احکام اسلامی احمدی نژاد اسرائیل
اسلام اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی
امام حسین ع امام دوازدهم امام علی ع
امام مهدی ع انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری
اوانجلیست ها اوانجلیستها اهل سنت
ایران ایرانیان آخرالزمان
آخرالزمان، آرماگدون آمار
آمریکا بازگشت مسیح برنامه راز
برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون بن لادن
بنیادهای صهیونیست مسیحی پایان تاریخ پایان جهان
پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس ترامپ
تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ تقدیر گرایان
توقیت تیموتی فرنیش جان هاگی
جک اسمیت جوئل روزنبرگ جوئل ریچاردسون
جیمز استون جیمز پارکر حزب الله
حوادث یمن خاورمیانه خسوف
دابق داعش داعش ایران اسرائیل
داعش، عراق دوران محنت دیوید جرمایا
دیوید ریگان دیوید کوک رابرت اسپنسر
رالف استایس رشد جمعیت روحانی
روز مهدی رون کانترل زمینه سازان
سربریدن سلاح اتمی سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیست صهیونیسم مسیحی ضدمسیح
ضدمسیح اسلامی ظهور مسیح ع عباس امانت
عدنان اکتار علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع
غرب غرقد فلسطین
فیلم تبلیغاتی قرآن کتاب مقدس
کریس میشل کسوف گردن زدن
گلن بک گیلی لیندز مارک داویدسون
مارک هیچکاک محمدعلی امیرمعزی مستشرقین
مسلمانان مسیحیت معرفی اشخاص
معرفی سایت معرفی کتاب ملک عبدالله
موسسه پیو مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی
مهدی خوانده ها مهدی ستیزی غرب مهدی ع
مهدی گرایی مهدی منجی ربوده شده میرباقری
میشل باکمن نیمه شعبان ولید شعیبات
وهابیت هالیوود همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
صفحه اصلی »موضوعات»مقاله ها
dehghani1 1392/09/27
8385 0
0.0 (0)

سوریه تکمیل پیشگوییهای آخرالزمانی است که به پیروزی ایران می انجامد!

Clarion Project نام موسسه ای در آمریکاست که بنا به نوشتار معرفی اش غیرانتفاعی و مستقل است. هدف این موسسه -که در سال 2006 بنا نهاده شده- بنابه گفته پایه گذارانش آگاهی بخشی به مردم آمریکا و جهان در مورد خطرات اسلام گرایی افراطی و نیز تقویت اسلام گرایی میانه روست.

جالب این است که وقتی به مطالب و مقالات سایت این موسسه می نگریم، در می یابیم منظور آنها از اسلام گرایی افراطی، اسلامی است که در مقابل امریکا، اسرائیل و دیگر ستمکاران عالم قد علم کند و نگاه آنها به اسلام میانه نیز اسلامی بی رنگ و بوست که با فرهنگ غرب هیچ مخالفتی ندارد.

مقاله زیر -که تنها دو ماه از انتشار آن می گذرد- از جمله تحلیلهای گردانندگان این موسسه در این راستا می باشد. از نظر نویسنده این مقاله حرکتهای ایران و حزب الله در منطقه خاورمیانه در راستای اهداف آخرالزمانی شیعیان و پیشگوییهایی است که شیعیان در پی محقق شدن آنها هستند.

...

 

نویسنده این مقاله رایان ماورو (Ryan Mauro) تحلیلگر امنیت ملی در سایت ClarionProject.org است. او به طور مکرر با فاکس نیوز مصاحبه می کند و مقاله زیر از طرف موسسه مذهب و دموکراسی (Institute on Religion and Democracy)[1] نیز پشتیبانی شده است.

 

تجزیه و تحلیل این پیشگوییها به ما کمک می کند در آینده با چشم بازتری به حزب الله و حکومت ایران و رفتار آنها بنگریم.

یک خبرنگار لبنانی سرویس خبری خاورمیانه المانیتور[2] توضیح می دهد که ایران و حزب الله به جنگ داخلی سوریه نه تنها به صورت یک واقعه استراتژیک می نگرند بلکه نگاهی الهامی و پیشگویی شده نیز بدان دارند. در باور ایشان، اهل سنت افراطی خواهند توانست برای مدت کوتاهی بر سوریه مسلط شوند ولی پس از آن نیروهای ایران مداخله کرده و در مسیر خود جهت نابودی اسرائیل، سوریه را نیز تسخیر می کنند.

این خبرنگار که نام خود را فاش ننموده، اشاره می کند که حسن نصرالله، رهبر حزب الله همچون رهبر ایران آیه الله خامنه ای، "اعتقادی قوی به پیشگوییهای شیعی" دارد که ایران رهبری جنگهای آخرالزمانی علیه دشمنان اسلام را بر عهده خواهد داشت. در آن زمان مهدی ظهور خواهد کرد و کافران را شکست می دهد. به گفته این نویسنده، ایران و حزب الله یک کتاب پیشگویی به نام "الجفر" را به عنوان منبع راهنمای خود به همراه دارند. انتساب این کتاب به جعفر صادق {علیه السلام} است که فقه شیعه بنا به جایگاه او مکتب جعفری نام گرفته است. مفسرین این کتاب می گویند نهایتا رهبر سوریه در یک جنگ داخلی کشته خواهد شد. رهبری سنی مذهب سوریه را در دست می گیرد و به آزار و اذیت شیعیان، علوی ها و مسیحیان خواهد پرداخت. این آزار و اذیت تا زمانی که نیروهای نظامی ایرانی از طریق عراق به سوریه حمله می کنند، ادامه می یابد و پس از این حمله رهبر سنی مذهب سوریه در راه تسخیر اورشلیم کشته خواهد شد. پس از تسخیر اورشلیم، مهدی ظاهر خواهد شد. جالب توجه اینکه در نگاهی مدرن این بدان معنی است که حزب الله در حال مبارزه برای حفظ رژیم  مردی (بشار اسد) است که آنها باور به کشته شدن وی دارند.

به خاطر داشته باشید نگاه فقهی مذهب جعفری، جریان اصلی دکترین شیعه در حال حاضر است و اگرچه می توان با تفسیر پیشگوییها {به صورت کنونی} موافق نبود ولی به هر حال این دیدگاه یک گروه منزوی نیست. در جولای 2010 مقام ارشد روحانی ایرانی گفته است که خامنه ای در جلسه ای درونی و محرمانه گفته است که با مهدی ملاقات کرده و او وعده داده که در طول عمر وی "ظهور" کند.

دیدگاه آخرالزمانی بسیار مشابه دیگر در سال 2011 اتفاق افتاد که در طی آن دفتر رییس جمهور احمدی نژاد مستندی با نام "ظهور بسیار نزدیک است" تهیه کرد. در این فیلم اگرچه جنگ داخلی سوریه پیش بینی نشده بود ولی بسیاری از جزئیات مسائلی که توسط خبرنگار المانیتور گفته شده ، در آن به نمایش در آمده بود.

نقطه مهم همگرایی این دو منبع در مورد نقش عربستان سعودی در این پیشگویی هاست. هر دو در این موضوع توافق دارند که مرگ ملک عبدالله پادشاه عربستان مسائل مهمی را رقم می زند. در واقع این رویداد نقشی محوری در مستند ایرانی داشته به طوری که این جمله در ابتدای آن به نمایش در می آید: "هرکس مرگ ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی را برای من تضمین کند، من ظهور قریب الوقوع مهدی را برایش تضمین می کنم"

آنچه این فیلم را جذاب می کند سطح بالای جزئیات پیشگوییهای اشاره شده در آن است. به همین دلیل است که اگر شما یک مومن مسلمان (به ویژه یک شیعه) باشید، معتقد خواهید شد مهدی به زودی باز می گردد.

ورود یهودیان به فلسطین از غرب و تولد دولت اسرائیل، فتح عربستان توسط آل سعود و سلطه جهانی آمریکا و غرب، مواردی است که ادعا شده کاملا پیشگویی شده است. انقلاب الهی در ایران به رهبری مردی که از قم برمی خیزد، به گفته راویان اشاره به انقلاب اسلامی سال 1979 دارد که تحقق آن واضح است. پس از این واقعه یک سری رویدادهای مبهم و البته مشخص ("علائم") گفته می شود. بیشتر این نشانه های مشخص مربوط به عراق است. این ویدئوی ایرانی ادعا می کند که حمله عراق توسط کفار از طرف جنوب با استفاده از هواپیما –که در سال 2003 اتفاق افتاد- نیز در روایات آمده است. کافران باعث ایجاد اختلافات قبیله ای شده و دیکتاتور شیطانی عراق (صدام) کشته خواهد شد. نشانه های دیگر عبارتند از غربگرا شدن جوانان مسلمان (که به عنوان مدرک جنبش سبز 2009 مثال زده می شود)، شورش حوثی های تحت حمایت ایران در یمن و سرنگونی مبارک رئیس حمهور مصر.

سید خراسانی یا "مهیا کننده" در این لحظه سرنوشت ساز تاریخی بر ایران حکومت می کند. او از منطقه خراسان خواهد آمد و ارتش قوی او پرچمهایی سیاه رنگ داشته و در دست راستش "علامتی" دیده می شود. تهیه کنندگان این فیلم اشاره می کنند که خامنه ای با این نشانه ها تطبیق دارد و دست راستش به دلیل مجروحیت از کار افتاده است.

یمانی که تهاجم علیه کفر را عهده دار است با خراسانی که محرک ظهور مهدی است، هماهنگ می شود. این فیلم معتقد است که حسن نصرالله رهبر حزب الله تجسم یمانی است. یمانی پیش زمینه ای از یمن دارد بنابراین گفته شده اجداد نصرالله از یمن به لبنان آمده اند.

نیروهای نظامی خراسانی (خامنه ای) رهبری به نام شعیب ابن صالح دارد. این فیلم -که گفته می شود توسط دفتر احمدی نژاد ساخته شده- در ادعایی قابل پیش بینی او را مصداق این فرد معرفی کرده است. با این حال هر فرمانده نظامی تحت فرمان خامنه ای می تواند مصداق این فرد باشد.

تجزیه و تحلیل این پیشگویی به ما کمک می کند آینده را از چشم حزب الله و رژیم ایران بنگریم.

ایران و حزب الله برای اولین بار در راه اندازی یک ائتلاف عربی ضد غرب متمرکز شده اند. "ظهور بسیار نزدیک است" به طور خاص ظهور اخوان المسلمین را به عنوان یک گام به این سمت می داند حتی اگر ایران و اخوان المسلمین در سوریه در مقابل هم باشند. این مرحله شامل دامن زدن به منازعات داخلی در بحرین –کشوری با اکثریت شیعه و حاکمیتی سنی مذهب و طرفدار آمریکا- می شود. یکی از نمایندگان {آیه الله} خامنه ای در بحرین در سال 2011 عنوان کرد: "بحرین بهترین فرصت برای شروع و آماده سازی زمینه برای ظهور امام دوازدهم ما یعنی مهدی است."

پیشرفت بعدی که ایران انتظار آنرا می کشد، مرگ ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی است که طی آن منازعات داخلی در سراسر این کشور شکل بگیرد. این احتمال وجود دارد –چنانچه ایران بدان امیدوار است- که شورش از استان شرقی عربستان -که اکثریت شیعه دارد و 90 درصد نفت این کشور از آن است- آغاز گردد.

پس از کشته شدن اسد و جایگزینی رهبری فاسد و سنی مذهب، نیروهای ایرانی برای حمله به سوریه از طریق عراق اقدام می کنند. خروج نیروهای ایالات متحده از عراق و چرخش دولت عراق در مدار ایران بدون شک "علامتی" مهیج به شمار می رود.

هنگامی که ائتلاف عربی تشکیل شد و سوریه به تصرف درآمد، اورشلیم هدف بعدی نیروهای هدایت شده توسط ایران جهت تصرف است. در این لحظه مهدی باز خواهد گشت و پیروزی نهایی خواهد رسید که شامل حرکت نظامی نیروهای تحت امر نصرالله به طرف مکه است.

عکس خبر

در سایت CalrionProject ما به اخبار متعددی از ایران بر می خوریم. نمونه این اخبار خبری است که با این عنوان در سایت درج شده است: "در حال حاضر سه ائتلاف در خاورمیانه وجود دارد که هیچیک همسو با آمریکا نیست"به تصاویر گزینش شده برای این خبر توجه نمایید!

این گزارش المانیتور تا زمانی که همه این قطعات کنار هم قرار گیرند، خیالی به نظر می رسد. شاید با فهم این نکات بتوان دریافت که چرا بلوک ایران و حزب الله با اعتماد به نفس از پیروزی سخن می گویند.

خبرنگار لبنانی می نویسد: "در میان شیعیانی که به این کتاب (الجفر) اعتقاد دارند –به ویژه خامنه ای و نصرالله- تنها یک توضیح محتمل وجود دارد. نشانه های ظهور مهدی به طور موفقیت آمیزی در حال پرده برداری است و جنگ بزرگ با اسرائیل و کافران تنها چیزی است که باقی مانده است."

دیدگاه جهانی آخرالزمانی اسلام گرایان شیعی لزوما منتج به بی پروایی و تصمیم عجولانه نمی شود. آنها برای این کار قدرت نظامی و واقعیتهای ژئوپولتیک در نظر می گیرند اما اهداف همه آن محاسبات تحقق کامل پیشگوییهاست. هرگونه مباحثات سیاسی که در میان ایشان صورت می پذیرد در مورد اصل لزوم پیگیری جنگ برای فراخوانی مهدی نیست بلکه در مورد چگونگی صورت دادن این جنگ است.
آدرس منبع:

http://www.clarionproject.org/analysis/iran-syrian-war-fulfills-end-days-prophecy-triumph-iran

ترجمه و بررسی: آقای زهیر دهقانی آرانی

[1] - http://theird.org  

[2] - منبع اصلی این گزارش در آدرس زیر قابل مشاهده است:

http://www.al-monitor.com/pulse/originals/2013/09/hezbollah-nasrallah-shiite-doctrine-syria-conflict.html

 

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:1270!model&40 -LayoutId:40 LayoutNameالگوی متنی-40