در این سایت مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع، بلامانع است.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters Furnish
islamophobia yourislamicfuture احدادیث اسلامی
احکام اسلامی احمدی نژاد اسرائیل
اسلام اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی
امام حسین ع امام دوازدهم امام علی ع
امام مهدی ع انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری
اوانجلیست ها اوانجلیستها اهل سنت
ایران ایرانیان آخرالزمان
آخرالزمان، آرماگدون آمار
آمریکا بازگشت مسیح برنامه راز
برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون بن لادن
بنیادهای صهیونیست مسیحی پایان تاریخ پایان جهان
پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس ترامپ
تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ تقدیر گرایان
توقیت تیموتی فرنیش جان هاگی
جک اسمیت جوئل روزنبرگ جوئل ریچاردسون
جیمز استون جیمز پارکر حزب الله
حوادث یمن خاورمیانه خسوف
دابق داعش داعش ایران اسرائیل
داعش، عراق دوران محنت دیوید جرمایا
دیوید ریگان دیوید کوک رابرت اسپنسر
رالف استایس رشد جمعیت روحانی
روز مهدی رون کانترل زمینه سازان
سربریدن سلاح اتمی سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیسم مسیحی ضدمسیح ضدمسیح اسلامی
ظهور مسیح ع عباس امانت عدنان اکتار
علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع غرب
غرقد فیلم تبلیغاتی قرآن
کتاب مقدس کریس میشل کسوف
گردن زدن گلن بک گیلی لیندز
مارک داویدسون مارک هیچکاک محمدعلی امیرمعزی
مستشرقین مسلمانان مسیحیت
معرفی اشخاص معرفی سایت معرفی کتاب
ملک عبدالله موسسه پیو مهدی پژوهی در غرب
مهدی خلجی مهدی خوانده ها مهدی ستیزی غرب
مهدی ع مهدی گرایی مهدی منجی ربوده شده
میرباقری میشل باکمن نیمه شعبان
ولید شعیبات وهابیت همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
صفحه اصلی »موضوعات»مقاله ها
dehghani1 1392/10/11
4156 0
0.0 (0)

سلاح های ایرانی با نوشته (مهدی بیا)!

جوئل ریچاردسون (Joel Richardson) شخصیتی است که این روزها نظریه او در مورد "ضد مسیح اسلامی" در رسانه ها و فضای مجازی مورد بحث قرار می گیرد و حضور وی به عنوان کارشناس مسائل آخرالزمانی اسلام و مسیحیت در شبکه های مختلف غربی مشهود است.

مقاله زیر -که ریچاردسون برای سایت WND  نوشته است- اگرچه برای 3 سال قبل می باشد ولی مطالب نو و جالبی در مورد شیوه نگاه و تبلیغ این گونه افراد در زمینه فعالیتهای هسته ای و نظامی ایران و ارتباط آن با امام مهدی علیه السلام دارد که مطالعه و توجه به آنها خالی از لطف نیست:

...


وقتی یهودای اسخریوطی با هدف خاص خودش به عیسی خیانت نموده و او را به مقامات مذهبی تحویل داد، بسیاری مورخان و متکلمان بر این باورند که هدف او برای این کار مجبور کردن عیسی برای رسیدن به موقعیت و جایگاه خود به عنوان مسیحای پادشاه بود. با بازداشت عیسی، یهودا استدلال کرد که او می تواند عیسی را وادار به قیام به عنوان نجات بخش الهی نماید.

در طول تاریخ جنبشهای مسیحایی، به طور معمول اختلاف دیدگاه بین اشخاص افراطی مانند یهودا -که معتقد بودند انسان می تواند خدا را یاری و یا مجبور به حفاظت از ایشان نماید- و کسانی که معتقد بودند رستگاری تنها با اراده خداوند و در زمان خود صورت خواهد گرفت، وجود داشته است.

از زمان دعای محمود احمدی نژاد در سال 2005 در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در مورد ظهور مسیحای اسلامی-مهدی، گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه احمدی نژاد به کدام مکتب فکری پایبند است، صورت گرفته است.

بسیاری استدلال کرده اند که احمدی نژاد و رهبران مذهبی ایران در واقع همه مهدی گرایان افراطی هستند و مسابقه آنها برای رسیدن به قابلیتهای هسته ای صرفا برای "جلو انداختن آخرالزمان" می باشد. دیگر تحلیلگران با شک بیشتری به مساله نگاه می کنند و اعتقاد دارند که رهبران ایران در مسیحاگرایی خود سنت گراتر هستند.

این هفته چند اتفاق در ایران صورت پذیرفت که می تواند این موضوع را یک بار و برای همیشه حل و فصل کند. اول آنکه با کمک روسیه برنامه غنی سازی اورانیوم در ایران در حال کامل شدن اعلام شده است. اینکه ایران چه مدت نیاز دارد تا مواد هسته ای برای ساخت سلاح اتمی تهیه نماید، جای بحث دارد.اما اگر این امر ممکن باشد، رویدادهای بعدی به مراتب شومتر خواهد بود. در نمونه ای از نمایش دستاوردهای فن آوری نظامی ایران، تلویزیون ایران شلیک موشک زمین به زمین قیام را که با صدای تکبیر همراه است نشان می دهد. به گزارش دیلی تلگراف انگلستان، این موشک به خصوص با کلمات "یا مهدی" در سراسر سطح خود مزین شده است. "یا مهدی" به معنای "برو مهدی" است!

مهدی چهره اول مسیحایی اسلامی است که به عقیده مسلمانان در انتهای تاریخ، اسلام را به حکومت جهانی می رساند. مباحث عمومی در مورد مهدویت در سالهای اخیر به طور نادقیقی این عقیده را تنها به شیعیان نسبت می دهد در حالی که با وجود اختلاف دیدگاه های جزئی میان شیعه و سنی در این موضوع، اعتقاد به مهدی مختص یکی از این دو نیست. تعداد زیادی از دانشمندان مسلمان مشهور از شیعه و سنی و صوفی به درستی اعتقاد به آمدن مهدی صحه گذاشته اند.

ریچاردسون اخیرا دومین کتاب خود با موضوع مهدویت را با نام "Mideast Beast" (هیولای خاورمیانه) منتشر نموده است

ویدیویی که سایت دیلی تلگراف برای شلیک این موشک گذاشته عبارت "یا مهدی" را به طور واضح نشان نمی دهد  بنابراین سوال در اینجاست که این اطلاعات از کجا آمده است؟ اما به فرض صحت اطلاعات دیلی تلگراف این نشانه می تواند تاییدی بر این موضوع باشد که رهبران مذهبی ایران در مسیر بیراهه کشاندن (منحرف شدن به سمت) آغاز آخرالزمان هستند. تصور کنید ارتش ایالات متحده به صورت عمومی و هدفمند اقدام به نمایش جهانی شلیک موشکی بنماید که بر روی آن عبارت "زودتر بیا عیسی مسیح" نوشته شده باشد. البته تاکنون رسانه های غربی اطلاعات کمی در مورد این رویداد در ایران ارائه داده اند.

همچنین روز یکشنبه ایران از اولین هواپیمای بمب افکن بدون سرنشین خود پرده برداری کرد؛ هواپیمایی که احمدی نژاد رییس جمهور ایران با خرسندی آنرا "سفیر مرگ" برای دشمنان ایران معرفی نمود است.

نگاه به حوادث این روزها مانند مشاهده متلاشی شدن یک قطار در حرکت آهسته است. تا کنون سالهاست جهان جاه طلبی های منطقه ای و جهانی ایران بریا گسترش انقلاب خود به خارج از مرزهایش را به چشم خود دیده است. ما سخنان احمدی نژاد در مورد تکذیب هولوکاست و تهدید اسراییل به پاک شدن از صفحات تاریخ را شنیده ایم.ما همه چیز را در مورد سیستم عقیدتی آخرالزمانی مهدی گرایان در ایران را مطالعه کرده ایم . ما تمسخر جهانیان توسط ایران در ادامه دستیابی به قابلیتهای هسته ای را دیده ایم. ما دیده ایم که آمریکا و قدرتهای غربی هیچ کاری در این زمینه نکرده اند و اکنون همه این چیزها به شکلی بزرگ، زشت و آخرالزمانی در آمده اند. هرچند من جرات ندارم با صدای بلند این مطلب را بگویم ولی تصور آنچه در آینده اتفاق می افتد کار سختی نیست. دولت اوباما بدون شک در فکر انداختن تمام تقصیرها بر دوش جرج دبلیو بوش است.

--------------------

چند نکته:

1- نکته سنجی نویسنده در مورد اینکه در مسیحیت نیز کسانی بوده اند که می خواستند با عمل خود آمدن مسیح را به جلو بیندازند، قابل توجه است.

2- رسانه های غربی به توان موشکی و هسته ای ایران و حتی عبارات نوشته شده بر این تسلیحات دقت زیادی دارند.

3- نویسنده زیرکانه عبارت "یا مهدی" را به معنای "بیا مهدی" ترجمه کرده است تا از آن به نحو دلخواه خود بهره برداری کند.

4- روند انتساب پیشرفتهای ایران در زمینه های علمی و نظامی به موضوع مهدویت امری است که به طور مشخص از طرف رسانه های متعدد غربی در سالیان اخیر در حال پیگیری است.

آدرس مطلب:

http://www.wnd.com/2010/08/195045/

تهیه و تنظیم: آقای زهیر دهقانی آرانی

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:1273!model&40 -LayoutId:40 LayoutNameالگوی متنی-40