wait لطفا صبر کنید
در این سایت و یا وبلاگ مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. جهت مشارکت و همکاری می توانید با رایانامه westandmahdism@chmail.ir ارتباط برقرار نمایید.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters islamophobia
yourislamicfuture احدادیث اسلامی احکام اسلامی
احمدی نژاد اسرائیل اسلام
اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی امام حسین ع
امام دوازدهم امام علی ع امام مهدی ع
انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری اوانجلیستها
اهل سنت ایران ایرانیان
آخرالزمان آخرالزمان، آرماگدون
آمار آمریکا بازگشت مسیح
برنامه راز برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون
بن لادن پایان تاریخ پایان جهان
پروتستان پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس
ترامپ تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ
تقدیر گرایان توقیت تیموتی فرنیش
جان هاگی جک اسمیت جوئل روزنبرگ
جوئل ریچاردسون جیمز استون جیمز پارکر
حزب الله حوادث یمن خاورمیانه
خسوف دابق داعش
داعش ایران اسرائیل داعش، عراق دوران محنت
دیوید جرمایا دیوید ریگان دیوید کوک
رابرت اسپنسر رالف استایس رشد جمعیت
روحانی روز مهدی رون کانترل
زمینه سازان سربریدن سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیسم مسیحی ضدمسیح ضدمسیح اسلامی
ظهور مسیح ع عباس امانت عدنان اکتار
علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع غرب
غرقد فیلم تبلیغاتی قرآن
کتاب مقدس کریس میشل کسوف
گردن زدن گلن بک گیلی لیندز
مارک داویدسون مارک هیچکاک مارکو روبیو
محمدعلی امیرمعزی مستشرقین مسلمانان
مسیحیت معرفی اشخاص معرفی سایت
معرفی کتاب ملک عبدالله موسسه پیو
مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی مهدی خوانده ها
مهدی ستیزی غرب مهدی ع مهدی گرایی
مهدی منجی ربوده شده میشل باکمن نیمه شعبان
ولید شعیبات وهابیت همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود

پربازدید ترین مطالب

دابق 5: روایات مهدویت، دستاویز جدید داعش... (7019)

سوریه تکمیل پیشگوییهای آخرالزمانی است که... (6800)

پیشگویی ظهور امام مهدی ع تا سال 2016، ای... (6326)

بازتاب پیشگویی ظهور امام مهدی ع توسط اهل... (6014)

آیا غرب در جهت سوء استفاده از نگاه آخرال... (5875)

پیش بینی ظهور قریب الوقوع عیسی مسیح و تش... (5534)

دابق 4: برافراشتن پرچم داعش بر فراز کلیس... (5415)

مسیر ترسیمی همه مسلمانان به پایان جهان، ... (5079)

ریچاردسون: اعتقاد به مهدی، گسترده در تما... (4967)

جک اسمیت: پازل شیعیان برای ظهور مهدی در ... (4964)

مطالب تصادفی

گزارش دانشکده جنگ ارتش آمریکا: مهدی... (2910)
تطبیق امام مهدی علیه السلام و دجال ... (3211)
اسلام هراسی، ابزاری برای کینه توزی ... (2871)
رابطه خسوف و کسوف سال 2027 با منجی ... (731)
آیا غرب در جهت سوء استفاده از نگاه ... (5875)
حرکت اوباما در مسیر ظهور مهدی مسلما... (3974)
معرفی سایت: نگاهی به اخبار پیشگوییه... (2825)
گزارش تیموتی فرنیش از نشست بوستون ب... (3280)
سلاح های ایرانی با نوشته (مهدی بیا)... (3622)
ماجرای انتخاب ترامپ به ریاست جمهوری... (2440)
صفحه اصلی »موضوعات»مقاله ها
dehghani1 1392/09/17
3969
0/0 (0)

رابرت اسپنسر: حالا وقت آن است که امام دوازدهم بیاید!

رابرت اسپنسر (Robert Spencer) در مقاله اخیر خود -که در سایت frontpagemag منتشر شده- شدیدا به دولت آمریکا به جهت توافق با ایران بر مسائل هسته ای تاخته است. دلیل او برای چنین امری بسیار جالب توجه است چراکه او ایران را آماده ساخت سلاح هسته ای برای حمله به آمریکا و اسرائیل می داند تا به گفته او ایران بتواند آمدن امام دوازدهم را جلو بیندازد! این مقاله از آنجا که حاوی نگاه یکی از نویسندگان مطرح غرب در زمینه مهدویت نزد شیعه است، ترجمه شده و در معرض علاقمندان قرار می گیرد.

...


مقاله زیر نوشته رابرت اسپنسر است. او که از فعالان ضداسلامی معروف و مدیر سایت ضد اسلامی "Jihad Watch" می باشد. از وی چند کتاب انتشار یافته که همگی در مدح تفکرات اوانجلیستی، دفاع از اسرائیل و ضدیت با مسلمانان است. از مهمترین کتابهای وی که عنوان بهترین کتاب به فروش رسیده در ماه را توسط نیویورک تایمز یدک می کشد دو کتاب "The Politically Incorrect Guide to Islam and the Crusades" (نشانه های اشتباه سیاسی نسبت به اسلام و جنگهای صلیبی) "The Truth About Muhammad" (حقایقی درباره محمد) می باشد. مقاله زیر را وی یک هفته پس از توافق هسته ای ایران و غرب و در سایت معروف frontpagemag.com آمده است. (لازم به ذکر است عباراتی که اسپنسر در مورد پیامبر صلی الله علیه و آله و ائمه اطهار علیهم السلام آورده عینا نقل گردیده و از این جهت از محضر ایشان و نیز خوانندگان گرامی پوزش می طلبیم)

در میان افراد بسیاری که تسلیم فاجعه بار دولت اوباما نسبت به جاه طلبی های هسته ای جمهوری اسلامی ایران را تقبیح کرده اند، هیچ یک از عواقب احتمالی آن چنان قاطعانه سخن نگفته اند که وزیر اقتصاد اسرائیل (Naftali Bennett) در صبح دوشنبه به آن اشاره کرده است:
"صبح امروز ما با حقیقت جدیدی بیدار شدیم، حقیقت این است که معامله ای بد با ایران به امضا رسیده است، معامله ای که اگر 5 سال دیگر پس از این اگر چمدانی هسته ای در نیویورک یا مادرید منفجر شود به خاطر توافقی است که امروز صبح به امضا رسیده است."
اگر چنین اتفاقی رخ دهد ناشی از اعتقادی شیعی به بازگشت امام دوازدهم است. با توجه به تاریخ اسلام، اختلاف بین اکثریت سنی مذهب و شیعیان علی (طرفداران علی) پس از مرگ محمد در سال 632 آغاز شد.اهل سنت ادعا کردند که پیامبر اسلام هیچ گونه شرطی برای جانشینی خود در امور سیاسی،نظامی، و رهبری معنوی مردم در جامعه اسلامی نداشته است.حزب نوپای علی هم در مقابل ادعا کرد که محمد داماد خود علی بن ابی طالب را به عنوان جانشین تعیین کرده و جانشینان محمد باید همگی از خانواده پیامبر باشند.
علاوه بر این بیش از آنکه این جانشین، نماینده ای صرف باشد، باید برخی جنبه های وحیانی محمد را نیز داشته باشد همانگونه که باید در تصمیم گیری مسائل مورد منازعه عصمت را نیز دارا باشد. علی در نهایت به عنوان خلیفه چهارم در 656 انتخاب شد اما در 661 به قتل رسید. حسن پسر ارشد او (و البته جانشین او از نظر شیعیان) در 670 به دستور خلیفه سنی معاویه به قتل رسید. پس از اینکه فرزند کوچکتر علی -حسین- در نبرد کربلا در سال 680 کشته شد، تقسیم و افتراق سنی/شیعه قطعی و دائمی شد.
در نتیجه شیعیان از ابتدا در افت و شکست بوده اند و این از ویژگیهای بارز تاریخ و عقیده شیعی گردید. پس از بریدن سر حسین ع، شیعیان پذیرش جانشینی امامان -به عنوان اعضای خانواده محمد و وارثان نبوت او- را ادامه داد. هریک از این امامان در فاصله دو قرن به دستور یکی از خلفای سنی مسموم شدند. با توجه به احادیث و تاریخ شیعیان دوازده امامی -که مذهب رسمی جمهوری اسلامی ایران است- دوازدهمین فرد از ائمه یک پسربچه 5 ساله است که در شرایط مرموز و مورد انکار قرارگرفته در سال 874 ناپدید شد اما زنده ماند. پس از ناپدیدشدن او، وی از طریق 4 نائب خود با شیعیان مرتبط بود که آخرین نفر از آنها در 941 درگذشت. در این هنگام امام دوازدهم آرام و خاموش به دوران غیبت کبری رفت.
در آخرین ارتباط خود با جهان از طریق یکی از نائبان خود در 941، این چهره اسرارآمیز پیروان خود را از طریق پیشگویی در مورد ظهور نهایی خود دلداری داده است. روی دادن این ظهور -که به دست ملایان دیوانه ایرانی است- می تواند فجایعی با مقیاس جهانی که تاکنون دیده نشده نمودار سازد و اسرائیل و آمریکا بیشترین ضربه را از این مساله خواهند خورد.
چنانچه محمد المهدی امام دوازدهم در آخرین پیام خود گفته، دور از دسترس مشتاقان خواهد بود. زمین با ظلم و ستم و خشونت پرخواهد گشت. او از زمان ظهور خود نیز سخن گفته و شرح داده که تنها زمانی دوباره به جهان باز خواهد گشت که اهریمنی که مسلمانان را رنج می دهد، در اوج قدرت خویش باشد. در این باره او به یک روایت شیعی از کلام پیامبر اسلام -محمد- اشاره کرده که پیشگویی می کند که امام دوازدهم احیاکننده است و چنین توضیح می دهد: او جهان را با صلح و عدالت پر می کند چنانکه با ظلم و خشونت پر شده است.
این خشونت و ظلم امری تصادفی و جزئی در عقیده به امام دوازدهم نیست بلکه انتقام در هسته و جوهر آن نهفته است. شیعیان مشغول آموزش این مطلب هستند که امام دوازدهم در زمانی باز خواهد گشت که مسلمانان در نهایت ستم و رنجی هستند که تاکنون ندیده اند. امام با مشارکت عیسی مسیح (تصوری جدید از عیسی به عنوان یک پیامبر مسلمان شده -چنانکه در اسلام سنی هم هست) در نهایت به آزار و اذیت وحشتناک مؤمنان حقیقی پایان می دهد و این کار را از طریق مبارزه مسلحانه با دشمنان ایشان و مسلط شدن و اسلامی کردن تمام جهان صورت می دهد.

اسپنسر با سایت JihadWatch و کتب ضداسلامی خود معروفیت زیادی بین افراطیون و صهیونیسم مسیحی ها پیدا کرده است


این نقشه خیالی انتقام آخرالزمانی برای کسی اهمیت چندانی ندارد به جز شیعیان مومن و انسان شناسان مذهبی چراکه بنابر احادیث شیعی لازم است پیش از آمدن امام دوازدهم زمین از ظلم و خشونت پر شود.
در اینجا لازم نیست غیر مسلمین مسئول خشونت باشند بلکه شیعیانی که عُلقه مذهبی بالایی دارند -همچون آیه الله خامنه ای و ملایان همراه وی- می توانند آمدن امام دوازدهم و تکمیل همه امور را با به کار بستن بمب اتمی علیه تل آویو یا دیگر شهرهای کافر صورت دهند چراکه با این کار قطعا طرف مقابل به حمله متقابلی دست می زند و مسلمانان در ایران مواجه با شکست و سرکوبی می شوند که تا کنون شیعیان متحمل آن نشده بودند. این امر به اندازه کافی برای تحریک امام دوازدهم که گفته می شود درون چاهی پنهان شده، کفایت می نماید.
اگرچه این امر مذهبی تنها مبتنی بر حدس و گمان است ولی خرابی و ویرانی که به طور فرضی به ظهور منجر می شود امری بیش از حد واقعی است. این دو قدرت که زمان زیادی است ملایان به آنها شیطان بزرگ و شیطان کوچک می گویند -آمریکا و اسرائیل- تنها هدف تلاش ایران برای آمدن امام دوازدهم خواهند بود.
برآوردها نشان می دهد حمله هسته ای تهران به اسرائیل بیش از 20 میلیون نفر را خواهد کشت علاوه بر اینکه دولت یهودی را کاملا از بین خواهد برد.
باراک اوباما که با پذیرش جاه طلبی های هسته ای ایرانیان انگیزه ای چشمگیر به این توهمات کینه جویانه داده است، احتمالا متوجه این امر نباشد که ملاهای ایران پیشگوییهای امام دوازدهم را به طور جدی باور دارند آنچنان که حاضرند بر سر آن با کل جهان شرط ببندند. اوباما به تازگی به آنها شانس کاری را داده است که به طور قابل توجهی مطلوب تر از آن چیزی است که فقط یک هفته قبل داشته اند.

آدرس مطلب:

http://www.frontpagemag.com/2013/robert-spencer/now-the-twelfth-imam-can-come/

تهیه و تنظیم: آقای زهیر دهقانی آرانی

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:1269!model&40 -LayoutId:40 LayoutNameالگوی متنی