در این سایت مطالبی که توسط گروه غرب و مهدویت مرکز تخصصی مهدویت ترجمه و تحلیل گردیده جهت استفاده پژوهشگران و علاقمندان قرار داده می شود. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع، بلامانع است.
 

موضوعات

4 تابلو راهنما date setters Furnish
islamophobia yourislamicfuture احدادیث اسلامی
احکام اسلامی احمدی نژاد اسرائیل
اسلام اسلام ردای ضدمسیح اسلام هراسی
امام حسین ع امام دوازدهم امام علی ع
امام مهدی ع انتخابات آمریکا انتخابات ریاست جمهوری
اوانجلیست ها اوانجلیستها اهل سنت
ایران ایرانیان آخرالزمان
آخرالزمان، آرماگدون آمار
آمریکا بازگشت مسیح برنامه راز
برنامه هسته ای بمب گذاری بوستون بن لادن
بنیادهای صهیونیست مسیحی پایان تاریخ پایان جهان
پیشگوییها پیشگوییهای کتاب مقدس ترامپ
تطبیق گرایی تعیین کنندگان تاریخ تقدیر گرایان
توقیت تیموتی فرنیش جان هاگی
جک اسمیت جوئل روزنبرگ جوئل ریچاردسون
جیمز استون جیمز پارکر حزب الله
حوادث یمن خاورمیانه خسوف
دابق داعش داعش ایران اسرائیل
داعش، عراق دوران محنت دیوید جرمایا
دیوید ریگان دیوید کوک رابرت اسپنسر
رالف استایس رشد جمعیت روحانی
روز مهدی رون کانترل زمینه سازان
سربریدن سلاح اتمی سوریه
سید حسن نصرالله شاهدان آخرالزمان شعله های جنگ
شمارش معکوس برای آرماگدون شیعه صوفیه
صهیونیست صهیونیسم مسیحی ضدمسیح
ضدمسیح اسلامی ظهور مسیح ع عباس امانت
عدنان اکتار علائم آخرالزمان عیسی مسیح ع
غرب غرقد فلسطین
فیلم تبلیغاتی قرآن کتاب مقدس
کریس میشل کسوف گردن زدن
گلن بک گیلی لیندز مارک داویدسون
مارک هیچکاک محمدعلی امیرمعزی مستشرقین
مسلمانان مسیحیت معرفی اشخاص
معرفی سایت معرفی کتاب ملک عبدالله
موسسه پیو مهدی پژوهی در غرب مهدی خلجی
مهدی خوانده ها مهدی ستیزی غرب مهدی ع
مهدی گرایی مهدی منجی ربوده شده میرباقری
میشل باکمن نیمه شعبان ولید شعیبات
وهابیت هالیوود همایش بوستون
هواپیمای مالزی یهود
صفحه اصلی »موضوعات»مقاله ها
admin2 1392/06/01
3245 0
0.0 (0)

جک اسمیت: چکاندن ماشه برای آغاز دوران محنت بزرگ

برای بیشتر مردم 23 ژوئن 2013 یکشنبه ای عادی در میان تقویم میلادی بود. من هم روز خود را در کلیسای خود بوده و از حضور روح القدس الهی لذت می بردم. اما هزاران مایل آنسوتر زائران مسلمان شیعی به کربلا در عراق سفر کردند تا در جشن شعبانیه شرکت کنند و روز خود را با یادبود میلاد دوازدهمین امام خود محمد بن الحسن که در جمعه پانزدهم شعبان سال 255 هجری صورت گرفته، بگذارنند.

 

...


"و فرشته مرا گفت: «چرا متعجب شدی؟ من سر زن و آن وحش را که هفت سر و ده شاخ دارد که حامل اوست، به تو بیان می‌نمایم. آن وحش که دیدی، بود و نیست و از هاویه خواهد برآمد و به هلاکت خواهد رفت؛ و ساکنان زمین، جز آنانی که نامهای ایشان از بنای عالم در دفتر حیات مرقوم است، در حیرت خواهند افتاد ازدیدن آن وحش که بود و نیست و ظاهر خواهد شد." مکاشفات یوحنا 17: 8-11


برای بیشتر مردم 23 ژوئن 2013 یکشنبه ای عادی در میان تقویم میلادی بود. من هم روز خود را در کلیسای خود بوده و از حضور روح القدس الهی لذت می بردم. اما هزاران مایل آنسوتر زائران مسلمان شیعی به کربلا در عراق سفر کردند تا در جشن شعبانیه شرکت کنند و روز خود را با یادبود میلاد دوازدهمین امام خود محمد بن الحسن که در جمعه پانزدهم شعبان سال 255 هجری صورت گرفته، بگذارنند. گرچه سفر شیعیان سفر آرامی نبود و در طول راه "برادران" سنی ایشان خسارتهای جانی و خشونت علیه ایشان اعمال کرده اند چنانکه در گزارشها آمده 10 اتومبیل بمب گذاری شده در بغداد منفجر شده و بیش از 40 کشته و بسیاری مجروج به جا گذاشته است.
بنابر تقویم غربیان، تاریخ تولد امام دوازدهم اول آگوست 869 میلادی بوده است. تفاوت این روز نزد شیعیان با روزهای دیگر -که برای ما باورنکردنی است- این است که نزد شیعیان دوازده امامی، هم اکنون امام دوازدهم زنده است.
شیعیان دوازده امامی 1179 امین سالگرد تولد امام دوازدهمشان را جشن می گیرند! چطور شیعیان می توانند این امر غیرقابل باور را توضیح دهند؟
امام دوازدهم مطابق با دستور الله مخفی شده است. بنابراین او هم اکنون زنده است ولی از نگاه چشمها به دور است. الله او را مخفی نموده تا از وی در مقابل کسانی که ممکن است بدو صدمه بزنند محافظت کند. (سخت می توان باور کرد که چگونه الله می تواند فردی را 1179 سال مخفی کند ولی نمی تواند از او در منظر عمومی محافظت کند) بنابراین دوازدهمین امام به عنوان امام غایب (المکتوم) هم شناخته می شود.
در میان شیعیان حتی دکترین ویژه ای برای پنهان شدن وی وجود دارد که "غیبت" نام دارد که به صورت زیر در منابع شیعی معرفی شده است:
"غیبت حالتی است که توسط خداوند برای امام انتخاب شده تا او را از خطر کشته شدن توسط دشمنان وی محافظت کند. بنابراین امام دوازدهم محمد ابن الحسن در سال 873-874 به غیبت رفته است و همچنان در این حالت زنده است تا زمانی که الله لازم بداند. در آن زمان خداوند به او دستور می دهد که ظاهر شود و کنترل جهان را جهت برقراری عدل و انصاف در دست بگیرد."
شما ممکن است تعجب کنید که چرا امام دوازدهم از ابتدا مجبور به غیبت شده است. دلیل این امر ساده است. از همان ابتدا که شیعه و سنی در 680 میلادی جدا شدند، اهل سنت حزب غالب و صاحب قدرت اسلام بودند. شیعیان  نیز حزب اقلیت و ستمدیده بودند تا آنجا که اهل سنت آنها را حتی معتقد به اسلام نمی دانستند. امامان شیعه توسط رهبران سنی تهدید محسوب می شدند چراکه امامان شیعه رابطه خویشاوندی نسبی با محمد از طریق فاطمه و علی (دختر و داماد محمد) داشتند. خلفای سنی هر کاری می توانستند  جهت ضمانت حذف این تهدید -از کشتن گرفته تا حبس- صورت می دادند. به دلیل خطر امام و اولاد وی وقتی محمد بن حسن متولد شد، پدر وی که امام یازدهم بود، او را از منظر عمومی مخفی نگاه داشت. با مرگ پدر وی در 873 در حالی که حسن (اشتباه نویسنده) تنها 7 سال داشت او به خفا رفت و اندیشه "غیبت" توضیح دهنده مکان وی در میان شیعیان گشت.
اگر شما در این مورد فکر کنید فاصله 1179 سالی زمان زیادی است که برای فراموشی سال تولد یک شخص کافی است. حال چگونه است که در میان شیعیان در مورد امام دوازدهم ایشان چنین نشده است؟ یک دلیل امر این است که شیعیان معتقدند امام دوازدهم ایشان در حقیقت در یک چاه (چه جای بدی برای مخفی شدن!) بیرون شهر قم عراق(؟) در روستای جمکران مخفی شده است.

یک عالم اسلامی در این مورد می نویسد:
قم همچنین به واسطه نزدیکی با روستای جمکران اهمیت یافته است؛ روستایی در 6 کیلومتری مرکز شهر که به واسطه مسجد مشهورش شناخته می شود. اعتقاد بر این است که مسجد جمکران توسط یک مومن در انتهای قرن دهم و طبق خواست امام دوازدهم ساخته شده است. مطابق این عقیده خود امام در حیاط مسجد راه رفته است. مسجد چاهی در کنار خود دارد که بازدیدکنندگان در کنار آن ترغیب می شوند تا درخواستهای دعاگونه خود را در آن بیندازند و بسیاری معتقدند امام غایب هریک از این درخواستها را می خواند.

مسجد مقدس جمکران

شاید بسیاری درخواستهای دعاکنندگان را بازگشت آنها به گذشته قلمداد کنند ولی مطلب بالاتر از اینهاست. شیعیان معتقدند امام دوازدهم روزی با دستور الله دوباره بازمی گردد که همان روز قیام وی از غیبت است. وقتی امام دوازدهم قیام کند با نام جدید -که نام جد اعلای وی پیامبر اسلام محمد است، بر می خیزد. امام دوازدهم که در آن هنگام محمد المهدی شناخته می شود در نقش آخرالزمانی خود اسلام را به سمت تسلط بر تمام جهان رهبری خواهد کرد.
المهدی سلطنت خود را با اصلاح اشتباهاتی که توسط اهل سنت علیه شیعیان صورت گرفته آغاز خواهد کرد. سپس سنیان را به راه می آورد و اسلام را یکپارچه می سازد، پس از آن شمشیر خود را در مقابل دیگر جهانیان می گیرد و در سایه نام الله صلح را در جهان پیاده می نماید.
حال این مساله چه ارتباطی با پیشگویی های کتاب مقدس دارد؟ نسخه شیعی المهدی (و نه نسخه سنی آن) به طور ویژه در پیشگویی های آخرالزمانی کتاب مقدس شرح داده شده است. بار دیگر عبارات کتاب مکاشفات را که در ابتدای نوشته آوردیم ملاحظه نمایید و ببینید "جانور سرخ جامه" چگونه توصیف شده است: سه عبارت بود "was"، نیست "is not" و در شرف بیرون آمدن از چاه عمیق "about to rise up" در عبارت نقل شده دیده می شود. همه این سه ویژگی توسط دکترین المهدی در اسلام شیعی پیاده شده است. او اولا بوده است چراکه در زمانی از تاریخ بشری امام دوازدهم شیعیان مانند یک انسان (محمد بن حسن) وجود خارجی داشته است. ثانیا هم اکنون نیست چراکه امام دوازدهم در غیبت بوده و از دید بشریت خارج است و اگرچه امام غایب در غیبت زنده است ولی حقیقتا حاضر نیست. ثالثا او در شرف بیرون آمدن از گودال است چراکه مطابق نگاه آخرالزمانی شیعه امام دوازدهم یک روز از جایگاه پنهانی خود ظهور می کند و اسلام را با شمشیر خود بر جهان مسلط می سازد. جالب آن است که عبارات کتاب مکاشفات هاویه “abyss” را به عنوان مکان برخاستن وی ذکر می نماید که بسیار شبیه چاه جمکران است که امام غایب به طور فرضی در آن ساکن است. با این حال با توصیف مشابه منزل وی فریفته نشوید. من گمان می کنم هاویه در این عبارات و چاه جمکران یک مکان نیست بلکه هاویه مکانی شیطانی است و نه آن چاه. (ن ک: انجیل لوقا 8:31) آنچه از این هم جالب تر است آنکه همه این سه شرط کتاب مقدس که به طور کامل بر دکترین شیعی المهدی تطبیق دارد، تنها صورتی است که می تواند معانی این عبارات را به طور واقعی (و بدون تفسیر و توجیه) نشان دهد.
دیدگاه من در این مورد چیست؟ عقیده اسلامی آخرالزمانی در مورد محمد المهدی و پیشگوییهای کتاب مقدس در مورد آمدن ضدمسیح (جانور سرخ جامه) یکسان است. چرا این مساله در این روزگار مدرن اهمیت دارد؟ زیرا ایران کشوری با مسلمانان شیعی مذهب است. ایران صلح جهانی را با پیشرفت سلاحهای اتمی خود تهدید می کند همانگونه که رویای نابودی اسرائیل را در سر دارد. این همان کشوری است که دکترین محمد المهدی ابزار دست رهبران آن است.
این چهره آخرالزمانی همان "موعود منتظر" است که به طور متوالی توسط رییس جمهور پیشین ایران محمود احمدی نژاد در مورد او صحبت می شد. بخشی از سخنرانی معروف او در سازمان ملل (2005) در مورد المهدی چنین بود:
او جهان را به سمت عدالت و صلح مطلق هدایت خواهد کرد... خداوندا از تو می خواهم که در ظهور آخرین منجی خود تعجیل فرمایی، آن موعودی که انسانیت را به خلوص و کمال می رساند، همویی که این جهان را از عدالت و صلح پر خواهد نمود.
با وجود اتمام دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد در ایران، به نظر می رسد دیدگاه افکار عمومی در مورد ارتباط وی با مهدی جدی تر شده است چنانکه رادیو اروپای آزاد در گزارش اخیر از قول بنگاههای خبری ایران می نویسد:
سخنگوی دولت ایران گفته است رییس جمهور پیشین محمود احمدی نژاد با امام غایب باز خواهد گشت که بنابر عقیده شیعه در قرن دهم غایب شده است و برای برقراری عدالت در زمین باز خواهد گشت. غلامحسین الهام به خبرگزاری ایران گفته است: "انشاء الله با ظهور امام مهدی، احمدی نژاد هم بازخواهد گشت و برای برقراری اسلام خالص تلاش خواهد کرد."
در روزهای گذشته گزارش شده رییس جمهور جدید ایران حسن روحانی پس از انتخاب شدن اعتقاد خود به امام دوازدهم (که هنوز غایب است) را اظهار کرده است. روحانی همچنین بیان نموده که علاقمند است ارتباط بین ایران و غرب تقویت شود. چگونه ما می توانیم اظهارنظر روحانی (ارتباط با غرب) را در کنار دیدگاه وی در مورد قیام المهدی -که اسلام را به سمت تسلط بر زمین رهبری می کند- بپذیریم؟ روحانی یک عالم دینی شیعی است و نه یک غیر روحانی همچون احمدی نژاد. ژوئل روزنبرگ در وبلاگ خود در مورد روحانی چنین نظری می دهد:
"علی رغم اینکه رسانه های غربی اصرار دارند رییس جمهور منتخب ایران حسن روحانی فردی میانه رو و تحول گراست، شواهد دیگر نشان می دهد روحانی در واقع یک عالم عالی رتبه شیعی افراطی است که اساسا با سیاستهای تروریستی و سرکوبگرانه آیه الله خمینی موافق است و در پشتیبانی این سیاستها پایبند است."
از چه طریقی ضدمسیح حمله جهانی خود را راه اندازی می کند؟ به نظر نویسنده این سطور، پاسخ این سوال ایران است. ایران و رهبران شیعه ماشه را خواهند چکاند و وقتی بمب منفجر شود دوران محنت بزرگ آغاز خواهد شد
عیسی به همین زودی می آید.

با احترام
جک اسمیت

لینک مطلب:

http://www.jacksmithprophecy.org/index.php/iran-the-trigger-for-the-beginnning-of-tribulation/

 مترجم: آقای زهیر دهقانی

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:1154!model&40 -LayoutId:40 LayoutNameالگوی متنی-40